Na turnaji přípravek v judu, konaném 25. února 2024 v Prostějově, se za Judo Sk Spartak Hulín zúčastnili čtyři závodníci. Viktorie Skopalová v kategorii U12 vybojovala stříbrnou medaili, zatímco Adriana Valková v kategorii U10 získala bronz. Dalšími účastníky z Hulína byli Richard Ženožička a Martin Košťál, kteří také předvedli vynikající výkony. Tým doprovázela trenérka Jarmila Miklíková. Účast mezinárodních závodníků, zejména z Polska, přidala turnaji další rozměr. Tyto úspěchy jsou výsledkem pečlivé přípravy a odhodlání celé hulínské výpravy.

Celkově se turnaj přípravek v judu v Prostějově ukázal jako významná sportovní událost, která přilákala talentované judisty z různých koutů, včetně mezinárodních účastníků. Hulínská výprava pod trenérským vedením Jarmily Miklíkové prokázala vysokou úroveň přípravy a soutěžního ducha. Viktorie Skopalová a Adriana Valková se zapsaly mezi medailisty, zatímco Richard Ženožička a Martin Košťál také podali výkony, na které může být hulínský klub právem hrdý. Tyto úspěchy nejenže představují osobní triumfy pro závodníky, ale také zvyšují prestiž a viditelnost Judo Sk Spartak Hulín v judistické komunitě.