V neděli 11.6. se v prostějovské sportovní hale konal judistický turnaj přípravek, na kterém se utkalo okolo 250 talentovaných mladých závodníků. Mezi nimi byli i Viktorie Skopalová a Daniel Kupsa, kteří reprezentovali Judo klub SK Spartak Hulín.
Viktorie Skopalová dokázala zvítězit ve své váhové kategorii a odvézt si domů zlatou medaili. Její cesta za vítězstvím nebyla jednoduchá, neboť všechny zápasy na turnaji byly mimořádně obtížné. Viktorie se však nevzdala a díky tvrdé práci dokázala porazit své soupeře.
Daniel Kupsa se umístil na druhém místě a získal stříbrnou medaili. I on musel projít extrémně náročnými zápasy, ale nakonec se mu podařilo vybojovat si cenné umístění.
Závěrem lze říci, že judistický turnaj přípravek v Prostějově byl velmi úspěšným a zajímavým závodem. Viktorie Skopalová a Daniel Kupsa dokázali reprezentovat svůj klub velmi dobře a zaslouženě si odvezli medaile. Gratulujeme!